MAXOR
MAXOR
Житомир
Показати телефон
Рекомендувати

Продаж комерційної нерухомості (2)

  • MAXOR
    129 000 $
    2 745 $/м²

    Хлібна вул., 14/15

    багатофункціональне приміщення
    47 м²
    5 днів тому
    Комерційне фасадне приміщення в центрі Житомира + приватизована земля (2,6 сотки) Пропонується до продажу унікальний комерційний об’єкт у самому центрі Житомира — на одній із найжвавіших вулиць міста з постійним пішохідним та автомобільним трафіком. Основні характеристики: Площа приміщення: 47 кв.м Фасадне розташування Окремий вхід Відмінна видимість та рекламний потенціал Ключова перевага: ✔ Приватизована земельна ділянка — 2,6 сотки Це надзвичайно рідкісна пропозиція для центральної частини міста, яка відкриває додаткові можливості: розширення або реконструкція облаштування літнього майданчика добудова чи збільшення площі реалізація інвестиційних проєктів Ідеально підходить для: ма...
    Рієлтор
  • MAXOR
    75 000 $
    2 049 $/м²

    Михайла Грушевського вул. (Котовського), 98

    багатофункціональне приміщення
    37 м²
    2024 рік побудови
    2 міс. тому
    новобудова. Комерційне приміщення. Висока стеля. Вид на простір ЖК Смарт Сіті 3 Площа 36,6 м2 Поверх 1 із 13 Висота стелі - 3.8м Потужність електромереж - 10 кВт Опалення: електричне: кондиціонер/ керамічні панелі Багато природнього світла Панорамні вікна - від підлоги до стелі Мокра точка Приміщення відразу при вході в парадну, живий трафік всього ЖК. Вільне призначення: студія, дитячі розвиваючі заняття, кавʼярня, офіс, сервіс З повагою, Ірина Новобудови
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.